Meie esimene raamat

Trükikojast saabus kirjastuse Koit esimene originaalraamat "Ninja". Värske lasteraamat on "kummardus kass Ninjale alternatiivse vaatenurga eest maailmale ja sellele, mis seal sees leida on".

Raamat põhineb tõestisündinud lugudel ja vaatleb tänapäeva Inglise maaelu läbi kassi silmade. Raamat on nauditav lugemine nii lastele, aga ka nende vanematele ja vanavanematele. Raamatus kirjeldatakse kassi sotsialiseerumise protsessi inimeste ja teiste loomadega läbi sõbraliku huumori prisma. Kassile on antud inimese keel ja mõtted, mistõttu saab laps peategelasega hõlpsalt samastuda.

Kassikese maailma tundmaõppimine avab võimaluse vestelda lapsega mitmetel olulistel teemadel nagu heatahtlikkus, viisakus, sotsialiseerumisega kaasnevad momendid jpm. Raamat aitab kaasa lapse tundekasvatusele ja arendab emotsionaalset intelligentsust, sest laseb tõmmata paralleele inimeste maailmaga.

"Ninja"
ülesehitus - visandlik tekst ja rikkalikud illustratsioonid - jätab lapse fantaasiale ruumi ise edasi mõelda ja kassikesele oma peas 'kodu' teha. Kunstnik Helen Koit on andnud tegelasele unikaalse keha ja näo ning loonud Ninjast käegakatsutava karakteri, mistõttu on peategelasel reaalne potentsiaal saada järgmiseks Lotteks või Sipsikuks.

Vaata lisaks ka Lastejaamast: http://lastejaam.err.ee/#uudis/30728

Järgmine
Kultuuri- ja keelekümblus Inglismaal

Lisa kommentaar

Email again: