Kultuuri- ja keelekümblus Inglismaal

Individuaalsed, maksimaalselt 2 inimesele mõeldud kultuuri- ja keelekümbluse laagrid Lääne-Inglismaal Somerseti maakonnas toimuvad sel aastal novembris ja detsembris ning 2019. aasta jaanuaris ja veebruaris (kokkuleppel ka muul ajal).

Etiketi- ja kultuurikümbluse laagrid on mõeldud kesk- ja kõrgkooli õpilastele, kes plaanivad Suurbritanniasse õppima tulla, firmaomanikele, kel vaja oma koostööpartneritega edukalt suhelda, aga samuti kõikidele anglofiilidele, kes tahavad kohalikku elu-olu enne Brexiti kella kukkumist omal nahal kogeda.

Laager annab huvilistele ülevaate kultuurierinevuste karidest ning jagab näpunäiteid, kuidas neist edukalt mööda loovida.

Elamine eesti-inglise segaperes cottage-tüüpi maamajas hekkide ja põldude vahel. Lähimad linnad on Taunton ja Wellington.

Programmi kuuluvad: foneetikatunnid diplomeeritud keeleõpetajaga eesti keele baasil (1h päevas), regulaarsed vestlused klassikalise haridusega (Winchester College, La Sorbonné, University of Bristol) inglise keelt emakeelena kõnelejaga (vähemalt 2h päevas), inglise köök ja kombed, kohalik elu-olu, väljasõidud.

Huvilistel võimalik külastada mh järgmisi õppeasutusi: King’s College Taunton (lahtiste uste päev 28.04.2018 või kokkuleppel), Queen’s College Taunton (lahtiste uste päev 07.05.2018 või kokkuleppel), Taunton School (külastuspäev kokkuleppel), Wellington School (lahtiste uste päev 07.05.2018 või kokkuleppel), University of Bristol, University of Exeter (külastus kokkuleppel).

Laagri kestus 1 või 2 nädalat, hind €650 nädal/inimene. Transport ei kuulu hinna sisse. Programmi koostamisel arvestame teie huvide ja soovidega. Kohtade arv piiratud.

Huvilistel palume võtta ühendust kontaktivormi kaudu.

Eelmine
Meie esimene raamat

Lisa kommentaar

Email again: